Fiber Havuz

Fiber Havuz

Fiber HavuzFiber havuzlar, CTP yani cam elyaf takviyeli polyester adı verilen hammaddeden fabrikada hazır kalıp olarak imal edilir. Fiberglass adı ile de anılan bu malzemeden imal edilen havuzlar ister fabrikasyon monoblok olarak imal edilir, isterseniz alanınıza ya da projenize özel olarak yerinde montajlı olacak şekilde modüler olarak hazırlanabilir.


Fiber Havuz Modelleri;


3,85 x 8,40 mt

3,85 x 9,40 mt

3,85 x 10,40 mt

3,85 x 11,40 mt

3,85 x 12,40 mt


Havuz gövdesi monoblok, yani tek parça olduğu için su kaçırma riski "0" dır. Yer hareketlerinden etkilenmez. Monoblok olarak sahaya ulaştığı için montaj süresi de 3-4 gün gibi çok kısadır.


Her renkte imal edilebilir. Yaptığımız işlerden de göreceğiniz üzere fiber havuzlar ağırlıklı olarak beyaz ya da mavi tonlarında tercih edilmektedir.


Fiber havuzlar betonarme havuzun risklerini ortadan kaldıran bir sistemdir. Rakamsal bazda kıyaslanacak olur ise betonarme havuzlar ile yaklaşık olarak yakın fiyatlardadır.


Fiber havuzların geneli skimmer adı verilen yüzey sıyırıcı filtrasyon sistemlidir. Hazır kalıplarda üstten taşmalı ve özel imalat seçenekleri de mevcuttur. 4 metre sabit en ölçüsü ile 12 metre boya kadar hazır kalıplar ölçüyü belirler. Fiber havuzlarda havuz kısa kenarlarında talep edilirse havuz içi merdivenli ve havuz içi jakuzili iki farklı model seneçekleri sunulmaktadır.


Fiberglass (polyester) Hazır Havuzlar ısı değişimlerine karşı dirençi en yüksek malzemedir.Güncel Haberler

Open Sky, Havuz Mekaniği, Bağlıca, Ankara

Ankara Bağlıcadaki Open Sky sitesinin yüzme havuzu alt yapıları SunCare Spa tarafından yapılmıştır.

Kalekent Residence, Bay - Bayan Havuz Mekaniği, Mardin

Mardin Artuklu'da bulunan Kalekent Residence sitesinin içinde bulunan bay bayan yüzme havuzu mekanik dairesi SunCare Spa tarafından yapılmıştır.

Narven Termal, Bolu, Havuz Kimyasalı

Bolu merkez de bulunan Narven Termal Kasaba büyük bir tesis olup 22 adet kapalı havuza sahiptir. Narven Termal Kasaba havuz kimyasalları'nda SunCa

Relax Eryaman, Ankara, Havuz Kimyasalı

Relax Eryaman projesinin sosyal tesis alanındaki yüzme havuzunun havuz kimyasalları'nda SunCare Spa'yı tercih etti.

Yüzme Havuzu Yapımı, Ankara, Bağlıca

Yüzme havuzu yapımı konusunda mühendisinden teknikerine, ustasından, saha personeline kadar her noktada uzman ekiplerimiz sizlere hizmet sağlamaya d

Süs Havuzu Yapımı, Ankara

Süs havuzu yapımı peyzajı tamamlayan en önemli unsur. Ankara Çankaya'da Nihat Ekşi öncülüğündeki Yontaş inşaat tarafından yapılan ve mimarisi ile di