İnfrared Sauna Teknolojisi

İnfrared Sauna Teknolojisi

İnfrared Sauna TeknolojisiBu sistem klasik sobalı sauna sistemlerinden farklı, tıbbi mahiyetli far-infrared ısıtma sistemi kullanır. İleri teknoloji bir sistem olduğu için hem sağlık etkileri olarak hem de teknik veriler olarak klasik sobalı saunalara göre üstün bir sistemdir. Tıbbi mahiyetli olduğu için sağlık etkileri klasik sobalı saunalara göre çok daha yüksektir. Daha düşük sıcaklıkta daha fazla terleme sağlar. Buhar ve nem yoktur. Astım nefes darlığı gibi klasik sauna kullanamayanlar infrared sauna sistemlerini rahatlıkla kullanabilir. Sağlık faydaları dünyaca ünlü tıp dergilerinde yer alan bir sistemdir. Çok az elektrik tüketir. Elektrik tüketimi klasik sobalı saunalara göre nerdeyse 1/3 kadardır. Ön ısıtma süresi de 10-15 dk. gibi çok kısa bir süredir.


Genel olarak mobilya şeklinde, portatif, kolay kurulabilir dizayn edilmiş hazır kabin şeklindedirler. Ancak talep halinde alana özel olarak da rahatlıkla yapılabilir. SunCare Sauna infrared sauna sistemleri üzerinde 13 yıldır çalışmaktadır.


Güncel Haberler

Ayancık Belediyesi Sosyal Tesisleri, Sauna, Buhar Odası Yapımı, Sinop, Ayancık

Sinop Ayancık Belediyesi sosyal tesislerinin sauna ve buhar odası yapımı SunCare Spa tarafından yapılmıştır.

E.E Ev, Sauna Yapımı, Avanos, Nevşehir

Nevşehir Avanos da yaşayan E.E'nin evindeki sauna SunCare Spa tarfından yapılmıştr. Sadece Ankara değil tüm Türkiye'nin sauna, havuz, hamam ve buh

Ege Prime Konutları, Sauna Yapımı, Yenimahalle, Ankara

Ankara Yenimahalle de bulunan Ege Prime Konutları sauna yapımında SunCare Spa'yı tercih etti.

F.Y Ev, Sauna Yapımı, Keçiören, Ankara

Ankara Keçiören de ikamet eden F.Y'nin evindeki sauna SunCare Spa tarafından yapılmıştır.

Multi Flat Residence, Sauna Yapımı, Ankara, Bağlıca

Ankara'nın en çok tercih edilen bölgelerinden birisi olan Bağlıca'da bulunan Multi Flat Residence projesinde ki sauna SunCare Spa tarafından yapılmı

Yeşil Serene Villaları, Sauna Yapımı, Bağlıca, Ankara

Ankara Bağlıca'da bulunan yeşil serene villaları içerisindeki 8 villanın tamamına yapılan saunalar SunCare Spa tarafından yapılmıştır.